info@vsadchytre.cz

Časté dotazy

Jak lze zaplatit objednávku tipů? Je více variant?

Účet máme u Moneta bank, Airbank a Fia - takže lze platit i ze Slovenska.

 

Když mi příjdou tipy?

Tipy odesíláme ihned po přijetí úhrady, to znamená, že pokud Vám nejpozději druhý den po zaplacení tipy nepříjdou - kontaktujte nás! Občas někdo píše 2hodiny před slosováním, že mu nepřišel tip a to je trochu pozdě na řešení problému. Děkujeme

Mám díky Vašemu tipu vyhráno?

Samozřejmě, že ne. Neznáme budoucnost, jen se díky našemu týmu snažíme Vám nabídnout vyšší možnost výhry než kdo jiný. Trochu do té budoucnosti nahlížíme.

Občas nám někdo napíše, že dal poslední své volné peníze za koupi tipu a nevyhrál. Proti tomuhle velmi varujeme! Stejně jako celé sázení, ale třeba i obchodování na burze je zde riziko. A platí, že by člověk měl riskovat pouze částku o kterou může přijít bez úhony na kvalitě svého života! Opravdu výhru negarantujeme nikomu.

Není to nějaký podvod?

Za téměř 5 let už ani nemáme potřebu někomu tvrdit, že není, protože za nás mluví činy a již přes 3190 výherců, kteří vyhráli částku dohromady nad 170 mil. korun. Naopak kdybychom ta čísla na 100% znali, jednal by se o podvod. Máme slušné výsledky v tipování čísel a za ty roky již velkou praxi. Výherci přibývají každý týden. Ale zároveň nikomu neslibujeme a negarantujeme výhru. Jedná se pouze o tip! Z naší statistiky vychází, že výherci vyšších výher koupili více než 3 tipy. Tímto ovšem nenabádáme ke koupi dalších a dalších tipů. Je to hra, riziko a hazard. Kdo se bojí hrát ať nehraje a nekupuje. Neni to sázka na jistotu. Děkujeme za pochopení.

Při objednávce jsem si vsadil na tip, který z nějakého důvodu nerealizuji – na dané slosování nevsadím, lze tip přesunout?

Tuto možnost je třeba hlásit minimálně dva dny před slosováním a nabízíme jí pouze u diamantové, zlaté a stříbrné sázky. Jakmile Vám na email přijde náš tip – již nelze toto učinit a bereme tip jako naplněný z naší strany.

Pokud díky Vašemu tipu vyhraji, nemusím Vám platit provize z výhry?

Samozřejmě, že ne. Platíte nás za tip, to je celé. Výhru Vám samozřejmě budeme přát a bude to pro nás nejlepší ocenění, že naší práci děláme dobře.

Když objednám Vy za mě i vsadíte?

Nikoliv,  my pouze zasíláme tip na čísla, které by jste měli vsadit. Sázku podáváte sami.

Na kolik sloupečků dostanu tip?

Pouze na jeden, nezávisle na ceně tipu.

Jaká je cena tipů?

Je uvedena vždy u jednotlivých objednávek tipů.